Quote:
Originally Posted by Shardik2SS
 I fully expect it to hit $4.50 or so here. That's $85 to fill up. 
|
It has been costing me right under 40$ to fill up when I use regular and about 45 when I do middle grade. It cost me 47$ for regular on Monday. its insane.